Polecamy Święty Jan Paweł II

Święty Jan Paweł II

Lekka, rymowana opowieść o Janie Pawle II, przeznaczona dla dzieci.

Historia małego Lolka, który lubił żarty, chętnie grał w piłkę i marzył o aktorstwie. Mały Lolek wyrósł na Karola, który został księdzem, filozofem, duszpasterzem,
a w końcu papieżem i jedną z największych postaci XX wieku. Książka z serii Święci Uśmiechnięci pomoże przybliżyć postać Jana Pawła II dzieciom w wieku od 5 do 10 lat – pierwszemu pokoleniu, które znać go będzie jedynie z opowieści.

Pod patronatem

Święty Jan Paweł II