Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Rysuję na tablicy szlaczki i kształty

Rysuję na tablicy szlaczki i kształty

ponad 9 lat temu

„Disney Ucz się z nami. Rysuję na tablicy szlaczki i kształty. Zestaw edukacyjny”, przeznaczony dla dzieci rozpoczynających przygodę z pisaniem, to okazja do nauki przez zabawę w towarzystwie ulubionych przez dzieci bohaterów ze świata Disneya.

Dzięki kreatywnym narzędziom, takim jak ścieralna tablica do pisania wraz z kredą, kartonowe szablony do rysowania kształtów i książki z naklejkami, Twoje dziecko w łatwy sposób nauczy się kreślić idealne linie, rozpoznawać kształty czy rysować szlaczki. Elegancko zapakowane materiały
w kolorowe, duże, kartonowe pudełko, mogą stać się dla dziecka ciekawym zestawem, po który będzie chętnie i często sięgać. Publikacja przeznaczona dla dzieci w wieku 4+.

Disney Ucz się z nami to program edukacyjny stworzony przez ekspertów, aby pomóc dzieciom w wieku przedszkolnym
i wczesnoszkolnym rozwinąć kluczowe dla nich umiejętności.


Disney Ucz się z nami. Rysuję na tablicy szlaczki i kształty. Zestaw edukacyjny
Wydawnictwo Ameet
Cena: 34,90 zł
Kup zestaw

Pod patronatem


Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!