Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Rodzinny przewodnik po niezwykłych miejscach

Rodzinny przewodnik po niezwykłych miejscach

ponad 10 lat temu

Anna i Krzysztof Kobusowie są specjalistami od podróżowania z dziećmi,
a także miłośnikami naszego kraju. W swojej nowej książce udowadniają, że Polska oferuje równie fascynujące atrakcje, co najdalsze krańce świata. „Polska pełna przygód! Rodzinny przewodnik po niezwykłych miejscach” ukazała się 21 maja nakładem Wydawnictwa Burda Książki.


Anna i Krzysztof Kobusowie od lat przemierzają świat z dwójką synów, piszą relacje z wypraw i przewodniki. W swoich książkach udowadniają, że podróże
z dziećmi nie tylko są możliwe, ale wręcz mogą być wspaniałym doświadczeniem
i ogromną frajdą dla całej rodziny. Choć odwiedzili już wiele krajów na różnych kontynentach, niezmiennie chętnie podróżują po Polsce, która wciąż zadziwia niezwykłymi miejscami.

- Zostań superbohaterem dla swojego dziecka! – apelują Anna i Krzysztof Kobusowie – Daruj sobie dydaktykę, zasuszone muzea i nadmiar dat. W Krakowie zamiast na Wawel zabierz je do Ogrodu Doświadczeń, w Gdyni odwiedź rafę koralową, a starówkę w Toruniu poznaj z krzyżackim patrolem.

W Koninie autorzy polecają Park Makiet Mikroskala, gdzie można zobaczyć zarówno fragment Berlina przedzielonego murem, jak i modele z „Gwiezdnych Wojen”. Na Śląsku trzeba odwiedzić magiczny Zamek Śląskich Legend w Pławnej Dolnej, zaś miłośnicy natury mogą powłóczyć się po szlakach w Beskidzie Niskim i przeżyć przygodę pod namiotami. 

Polska pełna przygód” to przewodnik opisujący ponad 80 miejsc i około 500 atrakcji dodatkowych, takich jak parki rozrywki, ścieżki przyrodnicze, wioski tematyczne i interaktywne muzea. Książka jest propozycją dla rodziców i wszystkich czytelników, pragnących odkryć nieznane oblicze Polski i przekonać się, że przygoda czeka tuż za progiem.


O autorach:

Anna i Krzysztof Kobusowie – opowiadacze historii, którzy z pasją piszą, fotografują i podróżują. Od kiedy ich rodzina się powiększyła, zabierają Michałka (9) i Stasia (7,5) do pracy. Entuzjaści odkrywania nowych miejsc i powrotów w te wcześniej odwiedzone, a także fani Polski, która ich zdaniem jest najciekawszym krajem świata. Na stałe współpracują z National Geographic Traveler i wydawnictwem Burda Książki. Prowadzą stronę www.malypodroznik.pl.


Polska pełna przygód! Rodzinny przewodnik po niezwykłych miejscach
Autor: Anna i Krzysztof Kobusowie
Wydawnictwo Burda Książki
Oprawa: flexi
Liczba stron: ok. 400
Cena: 44,90 zł
Data premiery: 21 maja 2014 r.
Kup książkę

Patroni medialni:

   O Wydawnictwie Burda Książki:
Wydawnictwo książkowe istnieje od ponad dziesięciu lat – wcześniej pod nazwą G+J Książki, od grudnia 2013 roku jako Burda Książki. W ofercie ma około 1000 tytułów (powieści, thrillery, poradniki, biografie, kulinaria i książki dla dzieci). To czołowy wydawca literatury pięknej i popularnej, rocznie wydaje 300 pozycji książkowych. W 2012 i 2013 roku wydawca otrzymał kolejno dwie statuetki Bestseller Empiku 2011 oraz statuetkę Bestseller Empiku 2012. Wydawnictwo książkowe National Geographic jest liderem w dziedzinie publikacji ilustrowanych. Katalog wydawniczy obejmuje literaturę podróżniczą, poradniki fotograficzne, przewodniki turystyczne, książki popularnonaukowe dla dzieci i dorosłych oraz albumy. W sprzedaży jest ponad 200 tytułów. Znakiem rozpoznawczym publikacji National Geographic jest nie tylko charakterystyczna żółta ramka, ale także doskonałej jakości zdjęcia najwybitniejszych fotografików na świecie. W styczniu 2014 Wydawnictwo Burda Książki otrzymało tytuł Wydawcy Roku 2013 w ramach corocznych nagród przyznawanych przez „Magazyn Literacki KSIĄŻKI” – najstarsze i największe pismo dotyczące branży wydawniczej w Polsce.Nakładem Wydawnictwa Burda Książki ukazały się również tytuły: „Podróżuj z dzieckiem! Poradnik praktyczny”, „Namibia. 9000 km afrykańskiej przygody”, „Smoki i smoczki. Z dziećmi przez Azję” oraz cykl książek „Mali podróżnicy w wielkim świecie”.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się