Polecamy PUZZLOWANKI MALOWANKI. Maluj, układaj, zmazuj!

PUZZLOWANKI MALOWANKI. Maluj, układaj, zmazuj!

ponad 10 lat temu

To pierwsze na rynku białe puzzle, które pozwolą Tobie i Twojemu dziecku rysować i układać własne obrazki, a następnie zmazywać je i rysować na nowo.

PUZZLOWANKI MALOWANKI” to niezwykły zestaw kreatywny dla Twojego dziecka, który pozwoli mu stworzyć własne puzzle!

Pudełko zawiera:

• Dwa zestawy białych, ścieralnych puzzli – dla maluchów (12 dużych elementów) i dla starszaków (24 małe elementy);
  • 4 ścieralne kredki świecowe do kolorowania puzzli;
  • Materiałowa ściereczka do zmazywania.

„PUZZLOWANKI MALOWANKI” to:

• Rodzinna zabawa: narysuj obrazek do ułożenia przez dziecko, a potem zamieńcie się rolami. Starsze dzieci mogą rysować obrazki dla młodszego rodzeństwa!
  • Rozwój kreatywności: białe puzzle to szerokie pole do popisu dla wyjątkowej wyobraźni Twojego dziecka.
  • Rozwój zdolności manualnych: rysowanie i kolorowanie obrazków na puzzlach pomoże dziecku rozwinąć zdolności manualne.
  • Trening pamięci: w trakcie zabawy zadaniem Twojego dziecka będzie zapamiętanie narysowanego obrazka, żeby go później ułożyć. To świetne ćwiczenie pamięci i koncentracji!
  • Zabawa bez końca: obrazki można rysować, zmazywać i rysować od nowa. Nie ma miejsca na nudę!

PUZZLOWANKI MALOWANKI. Maluj, układaj, zmazuj!
Wydawnictwo Sierra Madre
Cena: 29,90 zł