Polecamy Podróż na jednej nodze

Podróż na jednej nodze

„Podróż na jednej nodze” to podróż bardzo szybka. W taką podróż –
w przenośni i dosłownie – udaje się ślimak Jaś, który chce odwiedzić w dniu imienin ukochaną cioteczkę.

Jaś w swojej wyprawie korzysta z rozmaitych środków lokomocji – jest tu rower, traktor, samochód, autobus, motocykl, tramwaj, polewaczka, pociąg i wóz strażacki. Taka podróż to znakomita gratka dla najmłodszych czytelników!

Wesoła, rymowana bajka Małgorzaty Strzałkowskiej z ilustracjami Marcina Bruchnalskiego spodoba się zwłaszcza tym dzieciom, które są zafascynowane pojazdami.

Pod patronatem

Podróż na jednej nodze