Polecamy Piszę na tablicy litery i cyfry

Piszę na tablicy litery i cyfry

ponad 10 lat temu

„Zestaw edukacyjny. Disney Ucz się z nami. Piszę na tablicy litery i cyfry” przeznaczony jest dla dzieci rozpoczynających przygodę z pisaniem. To okazja do nauki przez zabawę w towarzystwie ulubionych przez dzieci bohaterów ze świata Disneya.

Dzięki kreatywnym narzędziom, takim jak ścieralna tablica do pisania wraz z kredą, kartonowe szablony do rysowania kształtów i książki z naklejkami, dziecko w łatwy sposób nauczy się kreślić idealne linie, rozpoznawać kształty, rysować szlaczki i pisać litery oraz cyfry. Elegancko zapakowane materiały w kolorowe, duże, kartonowe pudełko, mogą stać się dla dziecka ciekawym zestawem, po który będzie chętnie
i często sięgać. Publikacja przeznaczona dla dzieci w wieku 5+.

Disney Ucz się z nami to program edukacyjny stworzony przez ekspertów, aby pomóc dzieciom w wieku przedszkolnym
i wczesnoszkolnym rozwinąć kluczowe dla nich umiejętności.

Zestaw edukacyjny. Disney Ucz się z nami. Piszę na tablicy litery i cyfry
Wydawnictwo Ameet