Polecamy Piosenki z nowego plecaka Pana Tik-Taka

Piosenki z nowego plecaka Pana Tik-Taka

ponad 10 lat temu

Kolejna reedycja, na nowo zmasterowanej płyty Fasolek – tym razem pochodzące z 1995 roku, „Piosenki z nowego plecaka”.

Pamiętny dla Fasolek rok występów dla Polonii w USA. Specjalnie powstała na tę okoliczność „Ciocia z Ameryki” oraz super-hity: „Myj zęby”, „Kipi kasza, och!” i „Gdy leżę na plaży” oraz piękne, nastrojowe utwory: „Jesteśmy jedną rodziną” oraz „Ty i ja – serca dwa”, podarunki na rzecz niepełnosprawnych dzieci z Chrząstówka. Świetnie zaśpiewana, zagrana i nagrana płyta dla każdego!

Zobacz więcej:
www.facebook.com/FasolkiZespol