Polecamy Ośmiornica na dachu

Ośmiornica na dachu

ponad 5 lat temu

Kiedy mała Nora słyszy cichutkie „stuk, puk” w okno, nie spodziewa się, że na dachu domu siedzi wielka ośmiornica...

Ośmiornica okazuje się być bardzo sympatyczna, pomaga wszystkim mieszkańcom i Nora szybko się z nią zaprzyjaźnia. Ale pewnego ranka ośmiornica znika… Na szczęście zjawia się znowu… I to w jeszcze bardziej niespodziewanym miejscu! Książka nagradzanego ilustratora, wyróżnionego w 2017 Złotym Medalem Independent Publisher Book Award – nagrody niezależnych wydawców.

Wydawnictwo AMBER
Autorka: Lucy Branam