Polecamy Dzień w Zwierzaczkowie

Dzień w Zwierzaczkowie

rok temu Pod patronatem

Dzień w Zwierzaczkowie kochana przez dzieci w 16 krajach, nagradzana seria, poprzez zabawne przygody uroczych zwierzątek pokazuje na wesoło, na czym polega praca w różnych zawodach i co w każdej pracy jest najważniejsze.

Niepowtarzalne ilustracje Sharon Rentty tworzą baśniowy świat Zwierzaczkowa, gdzie wszyscy sobie pomagają, starają się, uczą, pracują i spełniają marzenia o wymarzonym zawodzie.

Radosna, pełna przygód opowieść z pędzącą akcją pokazuje lotnisko i oswaja dzieci z lotem samolotem! Rodzina Koali wybiera się na wakacje do Koala Lumpur. Teraz jadą na lotnisko w Zwierzaczkowie, żeby zdążyć na samolot.

Na lotnisku jest tyle nieznanych miejsc do odkrycia: punkt odpraw, hala odlotów, karuzele bagażowe, a nawet kabina pilota.
Tylko czym tu zająć dzieci podczas lotu?

Wydawnictwo Amber

Kup książkę