Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Dzień w Zwierzaczkowie

Dzień w Zwierzaczkowie

ponad 2 lat temu Pod patronatem

Dzień w Zwierzaczkowie kochana przez dzieci w 16 krajach, nagradzana seria, poprzez zabawne przygody uroczych zwierzątek pokazuje na wesoło, na czym polega praca w różnych zawodach i co w każdej pracy jest najważniejsze.

Niepowtarzalne ilustracje Sharon Rentty tworzą baśniowy świat Zwierzaczkowa, gdzie wszyscy sobie pomagają, starają się, uczą, pracują i spełniają marzenia o wymarzonym zawodzie.

Radosna, pełna przygód opowieść z pędzącą akcją pokazuje lotnisko i oswaja dzieci z lotem samolotem! Rodzina Koali wybiera się na wakacje do Koala Lumpur. Teraz jadą na lotnisko w Zwierzaczkowie, żeby zdążyć na samolot.

Na lotnisku jest tyle nieznanych miejsc do odkrycia: punkt odpraw, hala odlotów, karuzele bagażowe, a nawet kabina pilota.
Tylko czym tu zająć dzieci podczas lotu?

Wydawnictwo Amber

Kup książkę

 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka