Polecamy Zmień prawa smoków, Rubinko!

Zmień prawa smoków, Rubinko!

ponad 2 lat temu Pod patronatem

Nicola Kinnear, autorka bestsellerów Odwagi, zajączku i Ciii… Cichutko! pojawia się z nową książką! W Amberku światowa i polska premiera jednocześnie!

Dzieci kochają dzielnego zajączka Logana z Odwagi, zajączku, który dzięki przyjaźni przezwyciężył lęk przed nieznanym. I Lisiczkę z Ciii... Cichutko!, która potrafiła przełamać nieśmiałość, by ratować przyjaciół.

Teraz czas na Rubinkę – małą smoczycę, która tak bardzo chciała być dobrym smokiem, że z zapałem wypełniała wszystkie zalecenia zapisane w Księdze Praw Smoków: „Smoki straszą innych”, „Smoki zabierają wszystko innym”, „Smoki nie dzielą się z nikim”. I była tym bardzo zmęczona i bardzo samotna.

Czy żabka Szmaragdka, gąska Złotka i pegaz Szafirek pomogą Rubince zmienić złe zasady na dobre, by była szczęśliwa, radosna i mogła cieszyć się dzieleniem z innymi i wspólną zabawą?

Nicola Kinnear zabiera nas do magicznej rubinowo-szmaragdowo-szafirowo-złotej krainy baśni. Pełna ciepła, wzruszająca, pięknie ilustrowana książka dodaje otuchy i pokazuje, że każdy może zmienić swoje postępowanie, jeśli ma dobre wzorce i wspierających przyjaciół.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę