Polecamy Strażacy przy pracy

Strażacy przy pracy

ponad 3 lat temu Pod patronatem

W Amberku kolejne wydanie książki Strażacy przy pracy z serii Dzień w Zwierzaczkowie, która cieszy, bawi i uczy dzieci w 19 krajach. Sharon Rentta, jedna z najbardziej znanych i nagradzanych brytyjskich autorek i ilustratorek książek dla dzieci, stworzyła kolorowy, niepowtarzalny świat mieszkańców Zwierzaczkowa, którzy w każdym tomie (Pora na doktora, Na lotnisku w Zwierzaczkowie, Wyruszamy pociągami z Kocurkami), przeżywają niewyobrażalne przygody.

Te barwne, przezabawne opowieści pokazują na wesoło, ale bardzo fachowo, na czym polega praca w różnych zawodach i jakie cechy charakteru są w każdej pracy najważniejsze: pracowitość, wytrwałość, cierpliwość, odwaga, zdrowy rozsądek i przestrzeganie regulaminu.

Łoś bardzo chce zostać strażakiem i od razu prowadzić wóz strażacki, ale niemało będzie musiał się nauczyć i wykazać się pomysłowością, refleksem i odwagą.

Już słychać dźwięki syreny strażackiej: to strażacy ze Zwierzaczka pędzą na ratunek. Panią Świnkę trzeba wyciągnąć z dziury w jezdni! Pan Jamnik utkwił w rynnie! A czy to pożar? No, nie! W urodziny Dziadka Żółwia świeczki wymknęły się spod kontroli! Dla strażaków ze Zwierzaczkowa nie ma chwili odpoczynku! Akcja pędzi jak wóz strażacki jadący na ratunek.

A w kolejnych dostępnych już tomach dzieci oswoją się z pasjonującą pracą lekarzy i dowiedzą mnóstwa ciekawych, ważnych rzeczy o lotnisku, podróżach samolotem i pociągami.

Bo w Zwierzaczkowie zawsze dużo się dzieje i jest naprawdę bardzo fajnie! Wszyscy sobie pomagają, starają się, uczą i dlatego mogą spełniać się wszystkie marzenia, a Łoś nie tylko będzie mógł poprowadzić wóz strażacki, ale zostanie bohaterem.

Tym, którzy znają już mieszkańców Zwierzaczkowa i ich przygody, polecamy również nową serię Sharon Rentty – Wyprawy zwierząt odkrywców, gdzie Tygrysek Tolek nurkuje, spełniając swoje marzenia, by poznać morskie głębiny i zostać ich badaczem.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę