Polecamy Sikorka i jej przyjaciele

Sikorka i jej przyjaciele

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Ta interesująca pozycja zaprasza na spotkanie z naturą, która nas otacza.

Bliskie rzeczywistości, piękne ilustracje przedstawiające liczne gatunki rodzimych ptaków oraz przyjazny dzieciom tekst zawierający mnóstwo wiadomości to prawdziwa gratka dla małych badaczy i miłośników przyrody. Na dołączonej do książki płycie CD znajduje się interesująco opowiedziana historia, której towarzyszą odgłosy ptaków. Dzięki temu dzieci poznają otaczający je świat i nauczą się rozpoznawać ptasie głosy. Publikacja została podzielona na 14 krótkich rozdziałów. Każdy z nich, wraz z nagraniem odtworzonym z płyty CD, to doskonała lekcja przyrody. Może ją przeprowadzić zarówno nauczyciel w szkole lub w przedszkolu, jak i każdy rodzic bądź opiekun w domu. To zachęta do obserwowania i pokochania najbliższej przyrody.

Autor: Reichenstetter Friederun

Wydawnictwo JEDNOŚĆ