Polecamy Disney Uczy. Monety i banknoty

Disney Uczy. Monety i banknoty

rok temu Pod patronatem

Znajomość pieniędzy i umiejętność ich liczenia jest niezbędna od najmłodszych lat.

Dzięki książkom dzieci mają możliwość zapoznania się z polskimi monetami i banknotami. Można w nich znaleźć ćwiczenia rozwijające umiejętność liczenia pieniędzy. Dołączone do publikacji tekturowe monety i banknoty można wykorzystać do ćwiczeń lub poza nimi, w zabawie, na przykład w sklep. W drodze po miano eksperta od pieniędzy towarzyszą dzieciom znane postaci ze świata Disneya.

Wydawnictwo AMEET

Pod patronatem