Polecamy 10 czynności dla zdrowotności

10 czynności dla zdrowotności

rok temu Pod patronatem

W zdrowym ciele zdrowy duch, a szczęśliwe dziecko to… zdrowe, aktywne i mądre dziecko.

Jak zachęcić najmłodszych czytelników do stosowania w praktyce zasad zdrowego — i mądrego — życia? Sięgając po książkę adresowaną właśnie do nich! To innowacyjna pozycja, wzbogacona o grę planszową oraz treści cyfrowe w postaci animowanej symulacji kostki do gry, pionków oraz dyplomu. Oczywiście nie mogło zabraknąć zdrowych i szybkich przepisów na smakowite przekąski. Palce lizać!

Przygody Tobiego

Kup książkę