Polecamy Zabawa na Okrągło

Zabawa na Okrągło

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Nowa kolekcja Psiego Patrolu Zabawa na Okrągło, składająca się z 6 książek z zadaniami, została przygotowana z myślą o rozwijaniu umiejętności niezbędnych w edukacji każdego dziecka.

W środku najmłodsi znajdą ciekawe łamigłówki, labirynty i wiele innych atrakcji. Do każdej części  dołączona jest unikatowa figurka z funkcją jeżdżenia. W kolekcji aż 6 pędzących figurek z bohaterami bajki emitowanej na popularnych kanałach telewizyjnych. Prenumerata serii Psi Patrol. Zabawa na Okrągło dostępna na www.ksiazeczkibajeczki.pl. Dla zamawiających prenumeratę zestaw superprezentów gratis!

--------

Każdy kto ma w rodzinie dziecko, lub pracuje w przedszkolu słyszał o „Psim patrolu”. Każdy z przedszkolaków ma swojego ulubionego bohatera. Książeczka jest bardzo kolorowa, zachęca do wykonywania kolejnych zadań, dodatkowo jest tu figurka tytułowego psa. Dzięki niej dziecko się uczy, ale też bawi z ulubionym bohaterem. Co znajdziecie w książeczce „Rocky wezwany do akcji”? Zadania polegające na liczeniu, kolorowaniu, pokonywaniu labiryntów, wskazaniu co nie pasuje i wiele więcej. Macie możliwość zebrania całej kolekcji figurek psich bohaterów. Świetna zabawa dla dzieci, które już czytają, ale też dla młodszych, którzy mogą uzupełniać zadania przy pomocy rodziców.

Angelika Fronia

Wydawca Media Service Zawada