Polecamy Jeden, dwa, trzy, idziemy na party!

Jeden, dwa, trzy, idziemy na party!

rok temu Pod patronatem

Olśniewająca intensywnymi barwami fantazyjnych baśniowych ilustracji książka łączy zabawę w liczenie, wyszukiwanie oraz poznawanie flory i fauny z czterech stron świata.

Bawiąc i zachwycając, uczy i rozwija spostrzegawczość, wyobraźnię i poczucie piękna. Ruszaj w podróż po egzotycznych krainach, tropikalnych dżunglach i piaszczystych pustyniach. Kogo spotkasz po drodze na to party magiczne? Znajdź te wszystkie stworzenia, co nazwy mają tak śliczne! Oto pełna kolorów i kształtów zwierząt parada. Nie dostrzec ich i nie policzyć – po prostu nie wypada!

Wydawnictwo Amber

Kup książkę