Polecamy Disney Uczy. Zadania do zmazywania

Disney Uczy. Zadania do zmazywania

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Zadania do zmazywania to książka, która powstała w ramach programu Disney Uczy i jest dedykowana czterolatkom.

Podczas doskonałej zabawy przedszkolak ma okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi, odpowiednimi dla swojego wieku. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak sprawiają, że dziecko może wielokrotnie rozwiązywać ulubione zadania. Dzięki temu:

• udoskonala sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową,
  • rysując szlaczki, przygotowuje się do nauki pisania,
  • rozwija spostrzegawczość i uczy się logicznego myślenia.

Wydawnictwo AMEET

Pod patronatem