Polecamy Tygrysek Tolek nurkuje

Tygrysek Tolek nurkuje

ponad 3 lat temu Pod patronatem

W AMBERKU - Wyprawy zwierząt odkrywców, nowa seria autorki bestsellerowej serii W Zwierzaczkowie (Strażacy przy pracy, Pora na doktora, Na lotnisku)!

Bajecznie kolorowe, szczegółowe ilustracje, nieustraszeni bohaterowie, zabawna akcja rozwijają wiedzę i rozbudzają marzenia o poznaniu świata natury. Tygrysek Tolek zamiast pływać, chce nurkować i poznać tajemnice morskich głębin. Dużo czyta i przygotowuje się na wyprawę. A co jest niezbędne, by spełnić marzenia? Odwaga, pracowitość, cierpliwość i... łódź podwodna domowej roboty.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę