Polecamy Labirynt

Labirynt

rok temu Pod patronatem

Labirynt to barwna historia przemiany, którą mógłby przejść każdy z nas.

Wyobraź sobie, że i Ty wchodzisz do labiryntu. W środku czekają na Ciebie różne zadania, które pomogą przezwyciężyć obawy i obudzić w Tobie to, co dobre. Pomogą Ci dostrzec, jak wiele piękna mieszka w innych ludziach i jak bardzo dobrze można czuć się, dostrzegając to piękno. Wyobraź sobie świat, w którym ludzie są głodni przygód, gotowi do poświęceń i chętni wspierać innych. W którym potrafią prosić o pomoc, choć jednocześnie, w miarę możliwości, radzą sobie sami.

Sprawdź, co mówi o tym ta książka.

Kup książkę

Pod patronatem