Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Pszczoły i ich niezwykły świat

Pszczoły i ich niezwykły świat

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Ta pełna kolorowych ilustracji książka przyrodnicza odkrywa przed nami fascynujący świat pszczół.

Ciekawa opowieść o zwyczajach i życiu tych niewielkich, ale bardzo pożytecznych owadów. Dowiemy się z niej, dlaczego pszczoły miodne tak pracowicie zbierają nektar i pyłek kwiatowy, skąd się biorą małe pszczółki oraz w jaki sposób miód trafia z ula do słoika. Dołączona do książki płyta CD zawiera słuchowisko z rozmaitymi odgłosami natury i pytania sprawdzające wiedzę o pszczołach. Każdy z 13 rozdziałów to interesująca lekcja przyrody. Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ale także dorośli czytelnicy mogą się z niej wiele dowiedzieć o tych ważnych dla ludzi owadach. Oglądanie szczegółowych obrazków i wsłuchiwanie się w dźwięki przyrody to wspaniała przygoda!

 

Autor: Friederun Reichenstetter
Liczba stron: 32
Oprawa: twarda
Cena: 26 zł

Wydawnictwo JEDNOŚĆ
 

Kup książkę
 

 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się