Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Słonik, który polubił być sobą

Słonik, który polubił być sobą

ponad 2 lat temu Pod patronatem

W Amberku powracają z nowym bestsellerem autorzy współczesnej klasyki Żyrafy nie umieją tańczyć, książki nieschodzącej z list bestsellerów od ponad 30 lat, sprzedanej w 10 milionach egzemplarzy w 36 językach!

W słoniowej tradycji zwyczaje kazały,
by WSZYSTKIE młode w szranki stawały
i lepszymi niż inne być próbowały.

W nagrodę za wyjątkowe osiągnięcie, król nadaje im zaszczytne imiona. Tylko mały słonik Num-Num nie chce wziąć udziału w zawodach, bo nie wierzy, że jest w czymś lepszy od innych i boi się ośmieszyć. Załamuje się i odchodzi, gdy król szydzi z jego starań. Ale spotyka nowych przyjaciół i dzięki ich życzliwości odkrywa swój wyjątkowy talent, jakim jest po prostu BYCIE SOBĄ. Przyjaciele pomagają mu zrozumieć, że tak jak każdy i on jest ważny, wyjątkowy i niepowtarzalny, bo jego wartość nie zależy od żadnej szczególnej umiejętności, tylko naturalnej szczerości i dobroci.

W poprzednich książkach, Żyrafy nie umieją tańczyć i Bądź dzielny, pingwinku!, Giles Andreae i Guy Parker-Rees również nieśli inspirujące i podbudowujące przesłanie. Uczyli dzieci odwagi i pokazywali, że można spełniać marzenia. I że nikt nie powinien być odtrącony, dlatego że jest trochę inny albo coś gorzej mu wychodzi. Teraz w Amberku – ich nowa, radosna, bajecznie kolorowa, ciepła, i wzruszająca książka rozwija poczucie własnej wartości, dodaje otuchy i inspiruje do wiary w siebie. To zachęta do BYCIA PO PROSTU SOBĄ!

Wydawnictwo Amber

Kup książkę
 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się