Polecamy Święta Misia Tulisia

Święta Misia Tulisia

ponad 2 lat temu Pod patronatem

Z Misiem Tulisiem spędzało i spędza Święta wiele milionów dzieci w 30 krajach! A w Amberku już czwarte wydanie Świąt Misia Tulisia, świątecznego tomu kultowej serii o misiu o ogromnym sercu i ogromnej chęci przytulania się i pomagania wszystkim.

David Melling, przypominając sobie swoje własne coroczne wzruszenie i  oczekiwanie Gwiazdki, stworzył cudowny ośnieżony świat, wypełniony magią, radością i niezwykłymi wprost przygodami. Nadeszła Wigilia i Miś wybiegł na śnieg, nie chcąc uronić ani chwili z tego cudownego czasu. Miał tyle przytuleń do podarowania, że kilka rozdał drzewom, ale ciągle było mu mało. Aż tu „pac”, nadleciały śnieżki i nadbiegli jego – znani nam z poprzednich tomów – przyjaciele. I zaczęły się wspaniałe zimowe zabawy. Oczywiście, jak zwykle u Tulisia, nie obyło się bez śmiesznych, radosnych i nieoczekiwanych przygód. Ale największa przygoda była przed nimi. Bo co tam bałwanek zrobiony z przyjaciół czy zjazd na choince – nagle pojawił się mały renifer, który snuł piękne opowieści. I wtedy zaczęła się prawdziwa Magiczna Przygoda.

Dołączcie do Misia Tulisia i jego przyjaciół, a zobaczycie coś niezwykłego na niebie w Wigilię i poczujecie, czym tak naprawdę może być magia Świąt.
A na koniec Miś jak zwykle da dobre rady i pokaże, co robić w czasie świąt Bożego Narodzenia i w każdy dzień grudnia.

Wesołych – w zdrowiu i spokoju – Świąt! – życzą Miś Tuliś i AMBEREK!

Kup książkę

Pod patronatem