Polecamy Akcja kreacja/Przygody we wzorki

Akcja kreacja/Przygody we wzorki

rok temu Pod patronatem

Moje jednorożce. Akcja kreacja

Atrakcyjna książka z szablonami, supernaklejkami oraz pięknymi tłami do tworzenia rysunków. Do publikacji dołączone są uwielbiane przez dzieci trzy dmuchane flamastry. Rozwiazywanie zadań, tworzenie własnych historyjek o jednorożcach i zabawa z pięknymi stworzeniami będą jeszcze przyjemniejsze! W serii także książki z dinozaurami, Psim Patrolem, L.O.L. Surprise! O.M.G. i ze świnką Peppą.

Lubię dinozaury. Przygody we wzorki

Publikacja dostarcza czytelnikom niezwykłych wrażeń! Maluch poznaje historyjkę, której bohaterami są prehistoryczne gady, rozwijając jednocześnie sensorykę. Na każdej stronie znajdują się elementy wypełnione miękkim, kolorowym filcem – dotykanie i oglądanie ich nie tylko jest świetną zabawą, ale też angażuje różne zmysły. W serii dostępne są również książki z innymi bohaterami.

Wydawca Media Service Zawada

Pod patronatem