Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Najpiękniejszy ogródek borsuka

W Amberku nowe wydanie bestsellerowej, ciepłej książki, która zachwyca pięknem subtelnych ilustracji w barwach czterech pór roku, wzrusza uroczymi postaciami, daje przykład dobrą przyjaźnią oraz przesłaniem dobrej nadziei. W niezwykle przyjazny sposób pokazuje przede wszystkim, że choć nie wszystko da się zaplanować, to bardzo ważne, żeby się starać, bo los pewnie niespodziewanie wynagrodzi nasze wysiłki.

Borsuk tak bardzo chciał mieć najpiękniejszy ogródek. Wszystko dokładnie sobie obmyślił i zaplanował.

Od poprzedniego lata zbierał i gromadził w idealnym porządku nasionka. Na wiosnę z wielkim przejęciem rozpoczął prace. Przyjaciele przyszli mu z pomocą: razem pielili, grabili, aż wreszcie zasiali. A potem świętowali. Borsuk nie mógł się doczekać: już widział swoje równiutkie rządki kwiatów i warzyw. Aż przyszedł deszcz – to dobrze. A potem burze i wichury – to niedobrze...  I porwały nasionka. Borsuk zamknął się sam w domu i bardzo się martwił: 

– W tym roku nie będę miał najpiękniejszego ogródka....

A może jednak?

 

 

Wydawnictwo Amber

Liczba stron: 40
Okładka: twarda

Kup książkę
 

Pod patronatem

Komentarze

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz