Polecamy Przygody Rysia i Krzysia

Przygody Rysia i Krzysia

ponad 2 lat temu Pod patronatem

Jak rozmawiać z dziećmi o niepełnosprawności? Przydatne mogą się okazać książki z serii Przygody Rysia i Krzysia, które pokazują świat chłopca poruszającego się na wózku i wspierającego go brata.

Kolejna część – Zimowy sen – opowiada o marzeniu Rysia, aby mimo ograniczeń móc w pełni cieszyć się zimą. Wózek o tej porze roku jest nie lada przeszkodą! Czy Rysiowi uda się to marzenie spełnić? Książki (oraz kolorowanki) są dostępne na stronie www.rysikrzys.pl.

TRWA PRZEDSPRZEDAŻ KSIAŻKI "ZIMOWY SEN"

od 3-13.02. zyskujesz:
- specjalną cenę przy zakupie zestawu 4 Rysiowo-Krzysiowych książek,
- specjalną cenę przy zakupie zestawu 3 Rysiowo-Krzysiowych książeczek, zawierających "Zimowy sen",
- nową, zimową kolorowankę dołączaną DO KAŻDEGO zamówienia (także samego "Zimowego snu",
- Rysiowo-Krzysiowa grę typu dobble dołączaną do KAŻDEGO zamówienia,
- imienną dedykację od autorki (pamiętaj, aby w uwagach do zamówienia wpisać imię dziecka/dzieci!),
- wysyłkę książek 14 lutego, aby już 15 lutego mogły dotrzeć do rąk małych czytelników!

Kup publikację

Pod patronatem