Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Wyruszamy pociągami z Kocurkami

Wyruszamy pociągami z Kocurkami

ponad 3 lat temu Pod patronatem

W Amberku kolejna idealna nie tylko na wakacje książka w kochanej przez dzieci w 19 krajach serii Dzień w Zwierzaczkowie. Poprzez zabawne przygody uroczych zwierzątek pokazuje na wesoło, ale bardzo fachowo, na czym polega praca w różnych zawodach i co w każdej pracy jest najważniejsze.

Uwaga! Uwaga! Ciuch-ciuch! Kocurek Pazurek i jego Dziadek uwielbiają pociągi: podróżować nimi i je obserwować. A jest ich tyle i są tak różne, że aż trudno sobie wyobrazić! Śmigający Bawół, kolejka górska, kuszetki, Ekspres Zebra, Puffacz-Buffacz i inne. Ruszają w drogę, gdzie wydarzy się mnóstwo nieprzewidzianych przygód. Co będzie, kiedy krowy zechcą zjeść kolację na torach kolejowych? Co, kiedy krokodyl rozłoży się na trzech siedzeniach? A co, kiedy maszynista usiądzie na swoich okularach?

W Zwierzaczkowie nie ma problemów nie do rozwiązania. Okazuje się, że Dziadek Kocurka Pazurka był maszynistą. I to najlepszym. I on uratuje pasażerów z opresji, a jednocześnie Kocurek Pazurek spełni swoje marzenie i poprowadzi z Dziadkiem pociąg.  Bo w Zwierzaczkowie wszystko jest możliwe, dlatego że wszyscy sobie pomagają, starają się i uczą, pracują i konsekwentnie spełniają marzenia o wymarzonym zawodzie.

Ten baśniowy świat ożywia niepowtarzalnymi, pełnymi radosnych barw i wdzięku, zabawnymi ilustracjami Sharon Rentta – jedna z najpopularniejszych i najlepszych ilustratorek książek dla dzieci.

Wyruszamy pociągami z Kocurkami to już czwarty tom wydany w Amberku z serii Dzień w Zwierzaczkowie. Jeszcze w lipcu ukaże się kolejne wznowienie Strażaków przy pracy, a na wakacje bardzo pomocny każdemu będzie pierwszy tom z nowej serii Wyprawy zwierząt odkrywców Sharon Rentty, gdzie Tygrysek Tolek nurkuje, spełniając swoje marzenia, by poznać morskie głębiny i zostać ich badaczem.
 

 

Wydawnictwo Amber

Kup książkę
 

Pod patronatem

 

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!