Polecamy Rózia w świecie relacji

Rózia w świecie relacji

rok temu Pod patronatem

Książka, która pomaga dzieciom funkcjonować wśród rówieśników. Jej główna bohaterka podpowiada między innymi: jak wyciągać wnioski ze sporów, czy zawsze warto postawić na swoim, w jaki sposób wspierać przyjaciół. To już trzecia odsłona rymowanych, ciekawie ilustrowanych przygód rezolutnej Rózi. W sprzedaży dostępne są również dwie pozostałe części z serii: Rózia i kolorowe emocje oraz Rózia i jej wartości.

Wydawnictwo Parasolka

Wydawnictwo Parasolka przygotowało specjalny kod rabatowy dla użytkowników Bliżej przedszkola: Prezentodparasolki6. Daje on 20% zniżkę na zakup książki „Rózia w świecie relacji”.

Kup publikację

Pod patronatem