Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Wiem i ja. Na Start/Dodaj kolorów

Wiem i ja. Na Start/Dodaj kolorów

ponad 2 lat temu Pod patronatem

Wiem i ja. Na Start to zeszyty ćwiczeń z sympatycznymi bohaterami. Atrakcyjne zadania zaproponowane w formie zabawy sprawiają, że nauka wydaje się bardzo ciekawa.

Seria wprowadza dziecko do świata liczb, liter, kształtów oraz kolorów. Dzieci są ciekawe wszystkiego i chcą się bawić, dlatego też edukacyjne książki Wiem i ja wspierają przyswajanie wiedzy i rozwijanie talentów. Ułóżmy razem te klocki! W ramach serii dostępne są różnorodne formaty książek.

 

Wiem i ja. Dodaj kolorów to seria kolorowanek – w środku aż 24 strony ze zróżnicowanymi obrazkami do pomalowania, które wspierają rozwój motoryczny przedszkolaka!

Edukacyjne książki Wiem i ja są skierowane do rodziców i opiekunów ukierunkowanych na harmonijny rozwój dziecka przedszkolnego: W jak wiedza, I jak inteligencja, E jak emocje, M jak motoryka. Wartościowe treści zaprezentowane w estetycznej i atrakcyjnej dla dziecka formie powstają we współpracy merytorycznej z doświadczonymi konsultantami.

Wydawca Media Service Zawada

 

Pod patronatem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się