Polecamy Wyścig po Złotego Żołędzia

Wyścig po Złotego Żołędzia

ponad 4 lat temu

Królik z publikacji Za dużo marchewek, dzięki pomocy przyjaciół zrozumiał, że najważniejsza w życiu jest umiejętność dzielenia się.

To piękne przesłanie ujęte w wyjątkowe ilustracje zrobiło furorę na całym świecie. Drugi tom przygód Królika i jego przyjaciół jest zimowy – Za dużo zimowych zabaw – i jego bohaterem jest Żółw, który chce przespać całą zimę. Ale od czego są przyjaciele? Pokażą mu jak cudowna może być zima. Teraz, bohaterowie wracają w Wyścigu po Złotego Żołędzia. Wiewiórka, najszybsze zwierzątko w całym lesie, uwielbia wygrywać i zawsze wygrywała. Ale w Wyścigu po Złotego Żołędzia zmieniły się reguły – aktualnie to konkurencja drużynowa. Przyjaciele jak zawsze chcą pomóc, ale Wiewiórka wie, że to uniemożliwi jej zwycięstwo. Czy przyjaźń, umiejętność bycia w grupie oraz działania w zespole zwyciężą nad chęcią bycia najlepszym? Pouczająca książka, która nie tylko zachęcająca do zabaw w grupie, ale także daje siłę do znoszenia niepowodzeń.

Autor: Katy Hudson
Cena: 29,80 zł