Polecamy SERIA PODŚWIETL I ODKRYJ

SERIA PODŚWIETL I ODKRYJ

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Przedstawiamy serię Podświetl i Odkryj, która w wyjątkowy sposób pobudza wyobraźnię i ciekawość dziecka.

Wystarczy podświetlić stronę najzwyklejszą latarką, aby naszym oczom ukazały się ukryte sceny. W skład serii wchodzą 3 tytuły: Ludzkie Ciało, Na Farmie oraz Dinozaury. W każdej z nich znajdziecie mnóstwo ciekawostek i faktów, a także przydatny słowniczek na końcu każdej z książek.

Dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki UV, latarka w rękach dziecka działa niczym rentgen. Wystarczy poświecić nią od tyłu na ilustracje lub spojrzeć pod światło, a naszym oczom ukażą się kolejne, ukryte wcześniej sceny.

Książki z serii  Podświetl i Odkryj wspaniale rozwiną wyobraźnię i zaspokoją ciekawość każdego młodego odkrywcy!

Na hasło: BLIZEJPRZEDSZKOLA do końca czerwca rabat 25%!

Dodatkowo przy zakupie zestawu latarka w prezencie!

Kup publikacje

Pod patronatem