Polecamy Głowa do góry!

Głowa do góry!

rok temu Pod patronatem

Nowa seria w Amberku pomaga kształtować umiejętności społeczno-emocjonalne od najmłodszych lat, co – jak dowodzą badania – ułatwi dziecku adaptację w środowisku teraz i w dorosłym życiu.

Urocze zwierzątka i ich problemy – pokazane poprzez zabawne, wzruszające historie i wyraziste, sugestywne ilustracje – pomogą dziecku zrozumieć emocje własne i innych, lepiej nad nimi panować, rozwiązywać konflikty i radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Niutuś to mały zuch, który ma mnóstwo pomysłów na coraz to nowe wynalazki. Nie zawsze mu się wszystko udaje, ale Niutuś nigdy się nie poddaje. A czy uda mu się z nowym, ogromnym latawcem?
Gotowy!... Puszczam!… I PLASK!
W górę, w górę!… I BUM!
I znowu… ŁUP!

Czy dzięki wytrwałości Niutusia i pomocy przyjaciół latawiec wreszcie poszybuje wysoko?

Wydawnictwo Amber

Kup książkę