Forum

  • 16 edycja
  • Kraków
  • 25-26 kwietnia 2024

Święto nauczycieli wychowania przedszkolnego. Święto tysiąca uśmiechów i milionów dobrych myśli. Trochę zabawy, szczypta zadumy, odrobina wiedzy, całe mnóstwo radości i życzliwości!

Zgłoś udział

Odliczamy

My już czekamy na Ciebie... Zbliżamy się do chwili, kiedy rozpocznie się #16FORUM - czwartek, 25 kwietnia godzina 8:30

#16FORUM
500 nauczycieli przedszkoli z całego kraju.

#16FORUM - święto nauczycieli wychowania przedszkolnego - to ładowanie nauczycielskich akumulatorów, to czas i miejsce inspiracji, motywacji i odkrywania oraz umacniania nauczycielskiego zawodu i powołania. To wyjątkowe wydarzenie dostarczy Ci nowych sił i tak bardzo potrzebnej energii na kolejny rok pracy.

Moc inspiracji

Przygotuj się na niezapomnianą podróż przez krainę nowych pomysłów i inspiracji, gdzie każdy moment staje się iskrą, rozpalającą kreatywność i pasję w Twojej nauczycielskiej pracy.

Praktyczna wiedza

Odkryj bogactwo praktycznej wiedzy, gdy eksperci pedagogiki przekazują istotne wskazówki, otwierając przed Tobą nowe perspektywy w sztuce nauczania.

Wybitni eksperci

Przygotuj się na wyjątkowe prelekcje wybitnych ekspertów, których mądrość pedagogiczna odkryje przed Tobą nowe spojrzenie na fascynujący świat wychowania przedszkolnego.

Inspirujące rozmowy

Zapraszamy na chwile inspirujących rozmów, które staną się doskonałą okazją do spotkania z innymi entuzjastami edukacji, tworząc wyjątkową atmosferę wymiany doświadczeń i cennych refleksji.

Nasi Prelegenci

Zapoznaj się z wyjątkowymi prelegentami, którzy podzielą się swoją niezwykłą wiedzą i doświadczeniem na 16. Forum. Czekać będą na Was fascynujące prezentacje, inspirujące wykłady i praktyczne wskazówki ekspertów z różnych dziedzin, które otworzą nowe horyzonty w przedszkolnej edukacji.

Miłosz Konarski

Agnieszka Czeglik

czwartek, 25 kwietnia

Zuzanna Jastrzębska-Krajewska

czwartek, 25 kwietnia

Ewa Zielińska

czwartek, 25 kwietnia

Monika Sobkowiak

czwartek, 25 kwietnia

Monika Kluza

czwartek, 25 kwietnia

Monika Serafin-Chądzyńska

czwartek, 25 kwietnia

Grzegorz Lewek - Wujek Skarpetka

czwartek, 25 kwietnia

Marcin Lemiszewski

czwartek, 25 kwietnia

Anna i Piotr Pokój

piątek, 26 kwietnia

Joanna Białobrzeska

piątek, 26 kwietnia

Dorota Kluska

piątek, 26 kwietnia

Agata Babicz

piątek, 26 kwietnia

Zuzanna Jastrzębska-Krajewska

piątek, 26 kwietnia

Paulina Kowalik, Jakub Kozik

piątek, 26 kwietnia

Eliza Szeliga-Kraus

piątek, 26 kwietnia

Agnieszka Lasota

piątek, 26 kwietnia

Hanka Warchałowska

piątek, 26 kwietnia

Beata Matusiak

piątek, 26 kwietnia

Urszula Witek

Niespodzianka

Więcej szczegółów - bieżące informacje - Facebookowa strona blizejprzedszkola

Dla Uczestników #16FORUM

Tutaj znajdziesz kluczowe informacje dotyczące najczęściej zadawanych pytań związanych z #16FORUM. Jeśli jednak czegoś nie znajdziesz, śmiało zadaj nam pytanie. Jesteśmy tu, aby zapewnić Ci pełną klarowność i przygotować Cię do udziału w naszym wyjątkowym wydarzeniu!

#16FORUM BLIŻEJ PRZEDSZKOLA odbędzie się 25-26 kwietnia (czwartek-piątek) 2024 roku w Krakowie. Spotkamy się w gościnnych salach Multikina przy ul. Dobrego Pasterza 128. Bliżejprzedszkolne FORUM to dwa dni wykładów i warsztatów dla nauczycieli wychowania przedszkolnego - to ok. 15. godzin dydaktycznych doskonalenia zawodowego!

Opłata za uczestnictwo w #16FORUM obejmuje:

- koszty operacyjne związane z obsługą logistyczną uczestników,
- catering podczas FORUM (przerwy kawowe, lunch),
- zaświadczenie potwierdzające udział w formie doskonalenia zawodowego,
- materiały konferencyjne (dostępne podczas Forum).

Koszty dojazdu, dodatkowego wyżywienia oraz ewentualnego noclegu Uczestnik pokrywa we własnym zakresie. Kilka hoteli w pobliżu miejsca konferencji przygotowało zniżki dla Uczestników #16FORUM - zapoznaj się z ich propozycjami.
Koszty dojazdu, dodatkowego wyżywienia oraz ewentualnego noclegu Uczestnik pokrywa we własnym zakresie. Kilka hoteli w pobliżu miejsca konferencji przygotowało zniżki dla Uczestników #16FORUM - zapoznaj się z ich propozycjami.
Na FORUM każda zapisana osoba dostanie pakiet Uczestnika od „Bliżej Przedszkola” oraz partnerów #16FORUM z drobnymi i użytecznymi drobiazgami :) A ponadto, w prezencie, dobre słowo, wspaniała atmosfera, życzliwość i uśmiech :)
Opłata za uczestnictwo dla 1 osoby: za 2 dni – 750 zł/os - przy zapisie do 29 lutego 2024 (od 1 marca cena wzrasta do 850 zł) za 1 dzień (dowolnie wybrany dzień) – 450 zł/os
Pierwszego dnia (czwartek, 25 kwietnia) zaczynamy o godz. 8.30, ale czekamy na Was już od 7.30. Dzień kończymy około 17:00, ale tego dnia zapraszamy także na wybrane warsztaty (17:30 - 18.30). W piątek, 26 kwietnia, zaczynamy także już od 8.30 (rejestracja czynna od 7.30). Kończymy ok. 17.00.
#16FORUMowe ATRAKCJE :) Jak to w bliżejprzedszkolnoforumowym zwyczaju bywa, podczas FORUM do wygrania są baaaardzo liczne nagrody! Codziennie będą organizowane konkursy i zabawy! Podczas FORUM organizujemy także Targi Edukacyjne, na które zapraszamy producentów, firmy handlowe i organizacje – w forumowych targach wezmą udział wydawcy edukacyjni, producenci i dystrybutorzy pomocy edukacyjnych i dydaktycznych, mebli przedszkolnych itp., które zawsze coś ciekawego przygotowują dla Uczestników (włącznie z konkursami i nagrodami).

Chcę wziąć udział

Chcę przeżyć wspaniałą przygodę i upewnić się jak pięknym jest zawód, który wykonuję.

450 zł/os

dowolnie wybrany dzień

  • 1 dzień
  • catering
  • zaświadczenie
  • materiały
  • pakiet uczetnika
Zapisz się

#16FORUM to również targi edukacyjne

Podczas FORUM odbywają się również targi edukacyjne, w których biorą udział wydawcy edukacyjni, producenci i dystrybutorzy pomocy edukacyjnych i dydaktycznych, mebli przedszkolnych itp.


Zostań Wystawcą
Bezpłatne warsztaty dla uczestników #16 FORUM

Warsztat spacerowy “MegaMisja dla Przedszkoli w Dziczy (za rogiem)”

Zajęcia plenerowe w przestrzeni miejskiej – spacer po krakowskim parku Tysiąclecia, w czasie którego edukatorka Marcelina Kiełkowska opowie, jak prowadzić z przedszkolakami zajęcia w przyrodzie, mając do niej ograniczony dostęp i jak z codziennego wyjścia na skwerek zrobić odkrywczą wyprawę.

Zapisz się na warsztat

Poprzednie edycje w liczbach

Za nami już 15 edycji – dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli z nami to niezwykłe wydarzenie!

Zobacz relacje Zobacz opinie

15

Edycji

6000

Uczestników

150

Firm

200

prelegentów

Nie może Cię zabraknąć

Święto tysiąca uśmiechów i milionów dobrych myśli. Trochę zabawy, szczypta zadumy, odrobina wiedzy, całe mnóstwo radości i życzliwości!

Zapisz się Opiekun uczestników
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się