Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Sylabowe tablice demonstracyjne

„Pi” jak Pipi, „MA” jak mama oraz „BA” jak BABA - sylaby dużo łatwiej zapamiętać prawopółkulowo, gdy widzimy je w połączeniu z obrazem, a następnie ćwiczymy lewopółkulowo.

Sylabowe tablice demonstracyjne dobrze sprawdzają się przy wprowadzaniu nowych sylab, rozpoznawaniu i utrwalaniu graficznych różnic w ich wyglądzie oraz podczas nauki pisania. Publikacja to pomoc dydaktyczna, w skład której wchodzi teczka zawierająca trzydzieści dziewięć kart w formacie A4 – przedstawiono na nich sylaby. Kolejność ich wprowadzania jest zgodna z rozwojem mowy dziecka. Na każdej tablicy znajduje się wyraz podstawowy zapisany dużymi drukowanymi literami, krojem czcionki bez szeryfów. Wyrazy podstawowe zbudowane zostały z sylab otwartych. Obok wyrazów podstawowych znajduje się prosta, monochromatyczna ilustracja, która jedynie uzupełnia grafikę tablicy, a nie dominuje. Ta niezwykle czytelna kompozycja graficzna gwarantuje przyjemną naukę.

Cena zestawu: 49 zł

Wydawnictwo NEURON

Pod patronatem

Komentarze

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz