Polecamy Sylabowe tablice demonstracyjne

Sylabowe tablice demonstracyjne

ponad 4 lat temu

„Pi” jak Pipi, „MA” jak mama oraz „BA” jak BABA - sylaby dużo łatwiej zapamiętać prawopółkulowo, gdy widzimy je w połączeniu z obrazem, a następnie ćwiczymy lewopółkulowo.

Sylabowe tablice demonstracyjne dobrze sprawdzają się przy wprowadzaniu nowych sylab, rozpoznawaniu i utrwalaniu graficznych różnic w ich wyglądzie oraz podczas nauki pisania. Publikacja to pomoc dydaktyczna, w skład której wchodzi teczka zawierająca trzydzieści dziewięć kart w formacie A4 – przedstawiono na nich sylaby. Kolejność ich wprowadzania jest zgodna z rozwojem mowy dziecka. Na każdej tablicy znajduje się wyraz podstawowy zapisany dużymi drukowanymi literami, krojem czcionki bez szeryfów. Wyrazy podstawowe zbudowane zostały z sylab otwartych. Obok wyrazów podstawowych znajduje się prosta, monochromatyczna ilustracja, która jedynie uzupełnia grafikę tablicy, a nie dominuje. Ta niezwykle czytelna kompozycja graficzna gwarantuje przyjemną naukę.

Cena zestawu: 49 zł

Wydawnictwo NEURON