Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy PUS - Epideixis

PUS - Epideixis

ponad 3 lat temu Polecamy

Jak wielu z Was wie, z pus.pl - Wydawnictwo Epideixis współpracujemy nie od dziś. Wartościowe pomoce i zabawki edukacyjne Wydawnictwa Epideixis macie okazję od czasu do czasu zobaczyć na przykład jako nagrody w naszych konkursach. Nauczyciele chętnie korzystają z tych materiałów, bo dają bardzo dobre efekty w pracy z dziećmi i są bardzo trwałe.

Jeśli ktoś z Was jeszcze PUS-ów nie zna albo trochę o nich zapomniał, niech sięgnie po nie na nowo. Albo może zainteresuje Was system Paleta? Lub kolorowa Stonoga Agata, a może dające ogrom dydaktycznych możliwości Drążki edukacyjne?

Zajrzyjcie koniecznie na stronę wydawnictwa, bo znajdziecie tam wiele bardzo wartościowych pomocy przydatnych w pracy każdego przedszkola.

Dowiedz się więcej

 

[REKLAMA]

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się