Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Wiem i ja. Mój Świat/Zakręcone labirynty

Wiem i ja. Mój Świat/Zakręcone labirynty

rok temu Pod patronatem

Wiem i ja. Mój Świat

Książki, które propagują takie wartości jak wiedza, inteligencja, emocje i motoryka. Zapoznając się z każdą częścią maluch doskonali podstawową wiedzę na temat stworzeń, rozwija słownictwo, kreatywność oraz inteligencję językową. Treści zawarte w książkach udoskonalą kompetencje społeczno-emocjonalne, sprawność manualną oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Wiem i ja. Zakręcone labirynty

Seria książek, które zawierają mnóstwo zadań z zawiłymi ścieżkami. Labirynty to nie tylko wspaniała zabawa, lecz też trening spostrzegawczości i wyobraźni przestrzennej. Dzieci ćwiczą precyzję ruchów, sprawność manualną oraz umiejętność koncentracji. Książki posiadają wygodny uchwyt, dzięki któremu maluch może przenieść swoje ulubione publikacje w dowolne miejsce.

Wydawca Media Service Zawada

 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się