Polecamy Przedszkole Pani Matyldy

Przedszkole Pani Matyldy

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Za ósemką rozrabiaków czasami trudno nadążyć, jest jednak ktoś, komu zawsze się to udaje.

Pani Matylda, jak prawdziwy superbohater, czuwa nad wesołą gromadką dzielnych Zuchów i jak nikt inny potrafi trafnie odpowiadać na dziecięce pytania-o-wszystko. A czy rozwiąże językowe zagadki i poradzi sobie ze słownymi zawiłościami? Wydawnictwo Skrzat prezentuje książkę, która w ciekawy sposób wprowadza dzieci w piękny i bogaty świat języka. Tematy zaspokajające dziecięce „co”, „jak”, „dlaczego”, nauczycielka wprost do pokochania i przedszkolaki jedyne w swoim rodzaju. Wyrusz razem z nimi na wycieczkę po tajemniczej krainie związków frazeologicznych i dowiedz się, czy złote serce można liczyć w karatach, gdzie szukać pogrzebanego psa i czy za kradzież koni zawsze spotka nas kara.

Autorka: Aneta Grabowska

Wydawnictwo Skrzat