Polecamy Rycerz, który nie chciał walczyć

Rycerz, który nie chciał walczyć

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Nowe wydanie pięknie ilustrowanej i rymowanej współczesnej klasyki twórców światowych bestsellerów – wydanych właśnie w Amberku – Abrakazebry i Bajkołapka na dobranoc!

Kiedy rodzice wyprawiają Leosia, by walczył ze smokiem, dają mu miecz i tarczę, a on zabiera ze sobą też mnóstwo książek… Mądra i pełna przygód, wydana w 20 krajach książka o mocy i radości czytania.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę