Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Aktywność ruchowa dzieci słabowidzących i niewidomych

Aktywność ruchowa dzieci słabowidzących i niewidomych

ponad 4 lat temu Pod patronatem

PRAKTYCZNY poradnik, który przeprowadza Rodziców i Specjalistów przez drogę, która do łatwych nie należy, ale jest kluczowa w rozwoju dzieci z poważnymi problemami wzrokowymi.

Zagadnienia teoretyczne połączono z ćwiczeniami i zabawami. Aktywności można zastosować od pierwszych miesięcy życia – pomogą zatem każdej osobie, której bezpośrednio lub pośrednio dotyczy temat słabowidzenia lub ślepoty dzieci. Lektura obowiązkowa dla rodziców, tyflopedagogów, pedagogów specjalnych, optometrystów, okulistów, ortoptystów. W publikacji znajdziemy, między innymi, takie tematy jak: znaczenie ruchu w rozwoju psychofizycznym dzieci z uszkodzonym wzrokiem, kiedy nie ćwiczyć: częste pytanie trudna odpowiedź, rola rodzica i nauczyciela w rozwoju dziecka z dysfunkcją wzroku, kształtowanie motoryki dużej i małej, ćwiczenia ruchowe, propozycje gier, zabaw, dyscyplin sportowych.

 

Liczba stron: 142
Okładka: miękka
Cena: 54 zł

Wydawnictwo Ćwiczę Oko

 

Kup książkę
 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!