ponad 2 lat temu Pod patronatem

W Amberku nowy ósmy tom kultowej serii wydawanej w ponad 30 krajach, sprzedanej w 2 milionach egzemplarzy!

David Melling stworzył jedyną w swoim rodzaju serię. W każdym tomie, do którego zawsze inspiracją jest jakieś prawdziwe wydarzenie z życia jego i jego dzieci, mamy zachętę dla najmłodszych, ale i dla rodziców do okazywania miłości i czułości. Przepiękne ilustracje, wzruszające przezabawne postacie i piękne przesłanie czynią – tak, jak to już przed laty napisał „Guardian” – tę serię współczesną klasyką literatury dziecięcej.
David Melling jest również autorem kultowej serii o dzielnym rycerzu i jego rumaku (Umykający całusek, Śpij dobrze, dobry rycerzu, Trzy życzenia).

Kup książkę

Pod patronatem