Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Jak podróżują wirusy, bakterie i inne zarazki

Jak podróżują wirusy, bakterie i inne zarazki

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Najpopularniejsza podczas pandemii COVID-19 wśród nauczycieli, bibliotekarzy i rodziców w Stanach Zjednoczonych książka dla dzieci poświęcona chorobom i ich zapobieganiu.

Pierwsza, edukacyjna książka w Amberku, która nie straszy, a w zabawny, ciekawy i mądry sposób tłumaczy dzieciom krok po kroku, jak przenoszą się wirusy, bakterie oraz inne zarazki. A i rodzice mogą się z niej wiele się nauczyć, nie tylko jak wyjaśniać dzieciom trudne pojęcia, ale także jak zachowywać się w dzisiejszych czasach. Przecież wcześniej na tyle kwestii nie zwracaliśmy uwagi, bo nie mieliśmy świadomości zagrożenia. Wyruszcie zatem w podróż z Romkiem i z wirusami, które wtargnęły do nosa bohatera. I tam się rozmnażają... jest ich coraz więcej... i rozbiegają się po pokoju... A – PSIK! A potem zobaczcie, w jaki sposób atakują całą klasę, a później cały autobus. A następnie… jak roznosi się zakażenie. I jak możemy temu zapobiec.
Wydawnictwo Amber

Tekst: dr n. med. THOM ROOKE
Ilustracje: TONY TRIMMER
 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka