Polecamy Za doskonały tort urodzinowy

Za doskonały tort urodzinowy

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Wraca niepowtarzalny, kolorowy świat, który Katy Hudson wykreowała swoimi ilustracjami oraz najprostsze przesłania o przyjaźni, dzieleniu się, współdziałaniu, wspólnej zabawie i wzajemnej pomocy. Po Króliku, który gromadził marchewki (Za dużo marchewek), Żółwiu, który chciał przespać zimę (Za dużo zimowych zabaw), Wiewiórce, która sama chciała wygrać wyścig (Wyścig po Złotego Żołędzia), teraz kolej na Bobra. Za doskonały tort urodzinowy to czwarty tom bestsellerowego cyklu. Bóbr jest bardzo pracowity, rozsądny, a także jest uosobieniem perfekcjonizmu. Zbliżają się jego urodziny i ma doskonały przepis na doskonały tort urodzinowy. Przyjaciele chcą mu pomóc, ale Bóbr nie jest tym pomysłem zachwycony. A będzie jeszcze mniej zachwycony, kiedy zabiorą się do pracy… Oj, wszystko na nic... Więc postanawia przygotować dzieło doskonałe SAM... Bóbr przekona się, że mniej doskonałe dzieło, ale stworzone z przyjaciółmi, jest lepsze od doskonałego stworzonego w samotności... Trudny temat dążenia do perfekcji został przedstawiony łagodny, mądry i zabawny sposób.

Autorka: Katy Hudson

Wydawnictwo AMBER