Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Uśmiechologia. Wartościownik dla rodziców

Uśmiechologia. Wartościownik dla rodziców

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Dzieci, aby prawidłowo się rozwijać, potrzebują wsparcia i zrozumienia rodziców oraz opiekunów. UŚMIECHOLOGIA. WARTOŚCIOWNIK DLA RODZICÓW część 1, autorstwa Michała Zawadki, to książka wychodząca naprzeciw tym potrzebom.

Stworzona dla dorosłych odbiorców i mająca na celu poszerzenie ich dotychczasowych umiejętności i wiedzy. Wszystko po to, by sukcesywnie mogli wspierać swoich potomków w rozwoju. Część 1 Wartościownika ukierunkowana jest na poczucie własnej wartości i stanowi praktyczne uzupełnienie pierwszej części Uśmiechologii – pozytywnej strony myślenia dla dzieci i młodzieży. W Wartościowniku autor porusza ważne kwestie związane z poczuciem własnej wartości u młodych, obejmujące między innymi: jej budowanie i posiadanie, a także przeciwległy - jej brak, przestrzenie życiowe, na które wpływa, jak również przykłady zachowań
i komunikacji rodzic - dziecko, które mogą ją wspierać lub niszczyć.

Książka dostępna na www.michalzawadka.pl

Cena: 39,90 zł

Kup książkę

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka