Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Trzy życzenia

Trzy życzenia

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Po Umykającym całusku i Śpij dobrze dobry rycerzu – w Amberku ostatni tom kultowej trylogii Davida Mellinga, twórcy serii o Misiu Tulisiu, którego kochają dzieci w 30 krajach!

Tym razem dzielny rycerz i jego wierny rumak mają chyba najtrudniejszą misję: pod nieobecność pary królewskiej muszą zaopiekować się małym księciem i małą księżniczką. A to takie męczące…

Czeka ich noc pełna niespodziewanych, magicznych przygód, podczas których zrozumieją, że nie zawsze magia jest potrzebna, żeby spełniły się życzenia. Trzy życzenia to pełna ciepła, humoru i przygód, cudownie ilustrowana książka o przyjaźni, wierności, lojalności silniejszych niż magia i o tym, że opieka nad młodszym rodzeństwem może być tym spełnionym życzeniem.

Polecamy całą nową trylogię Davida Mellinga oraz wszystkie tomy z bestsellerowej serii o Misiu Tulisiu. Przepiękne ilustracje, wzruszające przezabawne postacie i piękne przesłanie czynią - tak, jak to przed laty już stwierdził „Guardian” - tę serię współczesną klasyką literatury dziecięcej.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę
 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka