Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Wydawnictwo
Dla Autorów

Wydawnictwo podejmie współpracę z autorami ciekawych publikacji skierowanych do nauczycieli wychowania przedszkolnego lub przeznaczonych do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym..

Kontakt
Nadsyłane propozycje muszą być w całości autorskie i nie mogą być wcześniej publikowane w innych wydawnictwach, ani zamieszczone w internecie. Nadesłane teksty zostaną poddane ocenie merytorycznej, na podstawie której Wydawca podejmie decyzję o przyjęciu publikacji do druku. Prosimy nie przesyłać propozycji składających się z samych wierszy lub bajek dla dzieci. Propozycje książek będących zbiorem prac plastycznych muszą posiadać profesjonalną dokumentację fotograficzną lub autor musi posiadać wszystkie egzemplarze prac przedstawionych w książce, w celu wykonania ich fotografii przez Wydawcę. Wersję elektroniczną propozycji wydawniczej (lub jej obszerny fragment) prosimy przesyłać mailem na adres: w.wolak@blizejprzedszkola.pl Z autorami propozycji wydawniczych zaakceptowanych do druku zostanie podpisana stosowna umowa określająca warunki współpracy i wysokość wynagrodzenia autorskiego.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka