Polecamy Śpij dobrze, dobry rycerzu

Śpij dobrze, dobry rycerzu

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Dzielny rycerz ze swoim wiernym rumakiem podbił serca dzieci i rodziców na całym świecie!

W Amberku już druga - po Umykającym całusku - część jego zabawnych przygód! W zamku zapanowało ogromne poruszenie wraz z narodzinami małej księżniczki, która nie może zasnąć. Zdesperowany król wysyła rycerza, żeby znalazł najbardziej miękką i puszystą poduszkę w całym królestwie. Pełna ciepła, humoru i przygód, cudownie ilustrowana książka o sile miłości (nie tylko do rodzeństwa).

Wydawnictwo Amber

Kup książkę