Polecamy Jeden hamak dla dwóch

Jeden hamak dla dwóch

rok temu Pod patronatem

Nowa seria w Amberku pomaga kształtować umiejętności społeczno-emocjonalne* od najmłodszych lat, co – jak dowodzą badania – ułatwi dziecku adaptację w środowisku teraz i w dorosłym życiu.

Urocze zwierzątka i ich problemy – pokazane poprzez zabawne, wzruszające historie i wyraziste, sugestywne ilustracje – pomogą dziecku zrozumieć emocje własne i innych, lepiej nad nimi panować, rozwiązywać konflikty i radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Kol ma wymarzony nowy hamak i szykuje się do wymarzonej drzemki. Nie może się doczekać spokojnego odpoczynku. Niestety jego sąsiad ma zupełnie inne plany.
Al jest bardzo przejęty i zachwycony, że ma nowego sąsiada. Chce się z nim bawić, dzielić radością i sprawiać mu mnóstwo przyjemności.
Ale Kol odtrąca wszelkie próby nawiązania kontaktu. Jest zagniewany, że sąsiad nie daje mu spokoju.
Czy Kol zrozumie dobre intencje Ala i będzie umiał postawić się w jego sytuacji?
Czy Al zrozumie, że Kol po prostu lubi ciszę i spokój?
Czy oba misie koala okażą sobie EMPATIĘ i zostaną przyjaciółmi?

Wydawnictwo Amber

Kup książkę