Polecamy Odwagi zajączku

Odwagi zajączku

ponad 2 lat temu Pod patronatem

Ten debiut Nicoli Kinnear podbił serca dzieci i rodziców w 27 krajach! W Amberku nowe wydanie tej bajecznie kolorowej, radośnie wzruszającej, cudownie energetyzującej i przepełnionej czułością książki!

Czy zajączek, który boi się wyjść z domu, wyruszy na poszukiwanie przyjaciółki? I czy odkryje, jak potrafi być dzielny? To niezwykła książka o mocy przyjaźni, która daje pewność siebie i odwagę. Równie pięknie i subtelnie autorka oddaje uczucia i emocje w swoich następnych bestsellerach – Ciii… Cichutko! i Zmień prawa smoków, Rubinko.

Wydawnictwo AMBER

Kup książkę