Polecamy Opowiastki praskie

Opowiastki praskie

ponad 10 lat temu

Opowiastki z warszawskiej Pragi dla jej małych mieszkańców i nie tylko – czyli moc opowiadanych przez przeróżnych bohaterów historii, spisanych przez Anię podczas wakacji, dzięki pomysłowi… łabędzia Zygmunta.

To historyjki z nutą magii – w których zwierzęta mogą mówić, a koń może być poetą – i jednocześnie ze szczyptą historycznych dziejów Pragi w tle, które nadają książce osobliwy klimat. Kto wie, może po lekturze, podczas spacerowania po warszawskiej Pradze, spotkacie łabędzia Zygmunta, który opowie Wam kolejną historię…

Opowiastki praskie
Joanna Baran