Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Nauka w czas przez zabawę!

Nauka w czas przez zabawę!

ponad 10 lat temu

Kolorowanie obrazków, rysowanie pór roku czy tworzenie własnego kalendarza to tylko kilka z zadań przygotowanych dla najmłodszych, aby pomóc zrozumieć im upływający czas.

Książeczka stanowi zbiór wielu zabaw, łamigłówek, kolorowanek i zgadywanek dla dzieci od czwartego roku życia. Różnorodność wyzwań rozwija sprawności na wielu płaszczyznach. Dzieci uczą się logicznego myślenia, spostrzegawczości czy zdolności manualnych. Ćwiczenia pomagają im w nauce i opanowaniu ważnego zagadnienia, jakim jest czas. Poznają poszczególne pory roku, miesiące, dni tygodnia, pory dnia, uczą się prawidłowego używania pojęć „przeszłość”, „przyszłość”, „wczoraj”, „dziś” i „jutro”.

Na końcu książeczki znajduje się Dyplom dla Mistrza Czasu, który można uzupełnić imieniem i nazwiskiem dziecka.

Do książki została dołączona gra edukacyjna przeznaczona od dwóch do pięciu graczy. Uzupełnia ona ćwiczenia zawarte
w książeczce. Zadaniem graczy jest przejście całego roku i zebranie jak największej liczby kart czasu z rysunkami znajdującymi się także na polach planszy.


Bawię się w czas (zestaw: książka z grą)
Wydawnictwo Zielona Sowa
Oprawa: zeszytowa
Liczba stron: 32
Cena: 29,90 zł
Kup zestaw


O serii:

Seria „Bawię się w…” realizuje hasło nauki poprzez zabawę. Dzieci uczą się najszybciej, kiedy jest to dla nich przyjemnością – to prawda powszechnie znana. Mogą wówczas uruchomić wszystkie zmysły, wiedzę przyswajając niejako przy okazji. Wydawnictwo Zielona Sowa jest liderem w dziedzinie publikacji przeznaczonych do edukacji domowej.

W ramach serii „Bawię się w…” dostępne są także: „Bawię się w kształty i kolory”, „Bawię się w liczby”, „Bawię się w litery”, „Bawię się w spostrzegawczość”, „Bawię się w przyrodę” oraz „Bawię się w pamięć”.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka