Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Matematyka na wesoło

Matematyka na wesoło

ponad 10 lat temu

Od dziś nauka matematyki będzie dla dzieci prawdziwą przyjemnością. Bawiąc się i spędzając czas z rodziną lub przyjaciółmi z łatwością opanują tajniki mnożenia
i dzielenia.


„Gram w mnożenie i dzielenie” to pakiet składający się
z książki oraz gry edukacyjnej. Książeczka jest zbiorem łamigłówek dla dzieci od siódmego roku życia. Ćwiczenia
w niej zawarte pomagają w nauce i opanowaniu podstawowych działań matematycznych. Podczas zabawy mali matematycy poznają tabliczkę mnożenia oraz rozwiązują kolejne ćwiczenia i zgadywanki. W książce znajdują się także kolorowanki i miejsca na rysunki nawiązujące do wykonywanych działań.

Uzupełnieniem ćwiczeń jest gra edukcyjna „Z kwiatka na kwiatek”. Zadaniem graczy jest zdobywanie żetonów znajdujących się na planszy. W tym celu należy pobrać po dwa z odkrytych żetonów liczbowych i starać się przeprowadzić odpowiednie działanie – mnożenie lub dzielenie.

Na końcu książeczki znajduje się dyplom dla „Mistrza Mnożenia i Dzielenia”, który można uzupełnić imieniem i nazwiskiem dziecka.


Gram w mnożenie i dzielenie (zestaw: książka z grą)
Wydawnictwo Zielona Sowa
Oprawa: zeszytowa
Liczba stron: 32
Cena: 29,90 zł
Kup zestaw


O serii:

Seria „Gram w…” realizuje hasło nauki poprzez zabawę. Dzieci uczą się najszybciej, kiedy jest to dla nich przyjemnością – to prawda powszechnie znana. Mogą wówczas uruchomić wszystkie zmysły, wiedzę przyswajając niejako przy okazji. Wydawnictwo Zielona Sowa jest liderem w dziedzinie publikacji przeznaczonych do edukacji domowej.

W ramach serii „Gram w…” dostępne są także: „Gram w przepisy drogowe”, „Gram w liczenie”, „Gram w sylaby” oraz „Gram
w ortografię”.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka